Air4G – bezprzewodowy szerokopasmowy ruter 11n 150Mb/s – już wkrótce w sprzedaży

Air4G to bezprzewodowy ruter obsługujący modemy USB 3G/4G. Posiada takie funkcje jak NAT, firewall, serwer DHCP. Jest zarządzany przez przyjazny interfejs graficzny. Posiada funkcje UPnP i automatyczny instalator. Firewall SPI jest wbudowany w urządzenie , zaimplementowano również funkcję filtrowania pakietów i kontroli dostępu. Ruter pozwala na różnorodne połączenia WAN do Twojego ISP takie jak statyczne IP, dynamiczne IP (klient DHCP), PPTP, L2TP, PPPoE i 3/4G. Ruter zgodny jest również ze standardem IEEE 802.11b/g/n.

  • Dzielenie się łączem 3G lub 4G bezprzewodowo
  • Funkcja WAN Failover gwarantuje dostep do Internetu
  • Obsługa ponad 500 rodzajów modemów 3,5G i 4G
  • Wysokowydajna sieć bezprzewodowa 1T1R 802.11 N
  • Obsługa różnych typów WAN, NAT, Firewall i QoS
  • Obsługa Smart Phone Tethering

Multifunkcje WAN dla zapobiegania przerwaniu połączenia
Ruter posiada funkcje redundancyjnego połączenia WAN między złączem Ethernet a portem USB 3/4G. Przez port Ethernet możliwe jest podłączenie modemów telewizji kablowej lub ADSL, natomiast port USB pozwala na podłączenie zewnętrznych modemów 3/4G. Funkcja Auto Backup automatycznie przełącza dostęp do Internetu z portu WAN na 3/4G i na odwrót w przypadku, gdy sieć któregoś z nich jest niedostępna. Możliwe jest również korzystanie z zasobu Internetu dzięki jednoczesnemu połączeniu xDSL i 3/4G. Air4G zapewnia nieprzerwany dostęp do Internetu w domu czy biurze.

Internet w transporcie publicznym
Rosnące zapotrzebowanie na dostęp do Internetu w transporcie publicznym wymaga wykorzystania nowych technologii w celu komfortowego korzystania z zasobów sieci. Air4G to idealne urządzenie nadające się do wykorzystania w środkach masowego transportu – mały pobór prądu rzędu 5V DC pozwala na wykorzystanie go w autobusie, aucie czy pociągu.

Łatwa instalacja oraz konfiguracja
Air4G posiada sterowniki do większości modemów 3/4G, wystarczy że użytkownik podłączy modem do urządzenia – nie ma potrzeby instalacji sterowników. Nie ma problemu w przypadku ochrony karty SIM użytkownika hasłem – możliwe jest jego wprowadzenie na stronie konfiguracji Air4G. Ruter obsługuje modemy 3/4G działające w technologiach HSPA+, EV-DO, TDSCDMA i LTE.

Udostępnianie Internetu ze smartfona
Ruter obsługuje funkcje Smartphone Tethering w celu dzielenia się połączeniem 3/4G bezpośrednio ze smartfona. Po prostu podłącz telefon przez kabel USB do Air4G. Od tej chwili możesz się dzielić połączeniem 3/4G z bezprzewodowymi urządzeniami jak laptopy, tablety lub z innymi smartfonami przez WiFi. Nigdy więcej limitu podłączonych urządzeń, nigdy więcej szybkiego rozładowywania baterii. Prosimy o sprawdzenie obsługiwanych modeli modemów na naszej stronie.