Air4G doceniony przez portal mobilniej.com.pl

Portal mobilniej.com.pl docenił funkcjonalność oraz wygląd Air4G w przeprowadzonym teście. Air4G to ruter z gniazdem USB, dzięki któremu obsługuje modemu 3G oraz 4G. Te ostatnie robią się coraz popularniejsze, a to za sprawą nowej infrastruktury sieciowej i większych możliwości. Nowe sieci 4G określane są mianem LET, prędkość połączenia może dochodzić do 150Mb/s. AirLive dostarcza na rynek urządzenie, które jest w stanie wykorzystać nowe modemy LTE i udostępniać zasoby Internetu wewnątrz własnej, bezprzewodowej sieci lokalnej. Poniżej fragmenty obszernej recenzji

„Cały Air4G został wykonany z białego plastiku. Zarówno po bokach jak i na spodzie znajdziemy liczne perforacje skutecznie odprowadzające ciepło. Po ponad 24h pracy router dalej jest chłodny w dotyku – plus dla producenta. Na spodzie znajdują się również zaczepy do montażu na ścianie. Na górnej płaszczyźnie znajdziemy logo oraz perforację w kształcie trójkąta.”

„Pochwalić można za to wygląd urządzenia oraz fakt, że prawie w ogóle się nie grzeje. Jak widać perforacje na obudowie sprawdzają się. Router również posiada dość łatwy i intuicyjny panel administracyjny, z pewnością każdy sobie poradzi z podstawową konfiguracją tego urządzenia.”

Więcej szczegółów znajduje się w pełnej wersji testu znajdującej się pod tym linkiem:
http://mobilniej.com.pl/testy/urzadzenia-sieciowe/item/2479-test-air4g-ruter-z-gniazdemusb.html#magictabs_air4g_1