Airlive CamPro Professional to inteligentne oprogramowanie marki AirLive służące do nadzoru systemu monitoringu

CamPro Professional to inteligentne oprogramowanie marki AirLive służące do nadzoru systemu monitoringu – jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne rozwiązania w dziedzinie monitoringu. Wersja Professional posiada rozszerzone funkcje analizy obrazu które mogą być dopasowane do różnych scenariuszy nadzoru. Dzięki architekturze opartej na serwerze/kliencie, CamPro Professional dodatkowo oferuje zdalne zarządzanie co oznacza, że można go zainstalować w serwerowni a uzyskać dostęp praktycznie z każdego miejsca

Wraz z pakietem oprogramowania CMS możesz szybko stworzyć własną centralną strukturę nadzoru, która następnie można wdrażać w sklepach oraz biurach. Ponadto, system CMS obsługuje urządzenia AirLive z rodziny NVR.

CamPro Professional nie tylko obsługuje kamery IP ale również wszelkie inne, które są dostępne na rynku. W instalacji gdzie występuje hybrydowy model systemu monitoringu, oprogramowanie CamPro Professional pozwala na łatwą integrację kamer IP. Nawet instalacje oparte na kamerach CCTV mogą być łatwo zaadaptowane używając urządzenia VS-100.

 

Główne cechy:

- Inteligentne oprogramowanie do nadzoru obsługujące do 64 kanałów
- Wykrycie naruszenia kamery
- Wykrycie zniknięcia obiektu oraz wykrycie obcych obiektów
- Zliczanie obiektów oraz twarzy
- Inteligentna detekcja TripWire / naruszenia zdefiniowanego pola
- Polepszanie programowe jakości obrazu
- Architektura z modułami klient oraz serwer
- Pakiet darmowego oprogramowania CMS by centralnie zarządzać aż 256 kanałami NVR oraz CamPro
- Licencja na USB Keypro
- Kompatybilny z większością kamer dostępnych na rynku


Jedną z najciekawszych funkcji jest opcja:

Wykrycie zniknięcia obiektu oraz wykrycie obcych obiektów

Funkcja wykrycia obcych obiektów automatycznie wykryje nowe obiekty, które pojawiły się w obszarze monitoringu. Ta funkcja jest przeznaczona do ochrony miejsc publicznych tj. stacja metra, lotnisko lub ratusza przed potencjalnymi materiałami wybuchowymi. Kiedy jakiś podejrzany obiekt pozostaje na obserwowanym obszarze, CamPro Professional wyświetli ostrzeżenie dla ochroniarzy.

oraz funkcja Wykrywanie twarzy
Dla marketingu najważniejszą rzeczą jest zdobycie jak największej informacji o kliencie. Funkcję tą można wykorzystać do zbierania informacji na temat ludzkiej twarzy po to, by potem wykorzystać te informacje do sprawdzenia, ile osób stało się naszymi klientami patrząc na bilboard.

 

 

Przeczytaj pełen opis produktu i wszystkie dostępne funkcje na oficjalnej stronie producenta:  http://pl.airlive.com/product/product_3.php?pdid=PD1318906446394