AirLive FE-201DM – 2-megapikselowa wewnętrzna kamera fisheye z PoE

AirLive FE-201DM to wewnętrzna kamera kopułkowa z panoramicznym obiektywem fisheye i sensorem o rozdzielczości 5 megapikseli. Obiektyw fisheye zapewnia 360° kąt widzenia. Przydaje się to szczególnie w systemach monitoringu na parkingach, lotniskach, parkach rozrywki i umożliwia to nadzorowanie dużego obszaru przy wykorzystaniu pojedynczej kamery.

FE-201DM-app-icon_01

  • Maksymalnie 15fps@1440×1440
  • Kompresja H.264, MPEG4 i MJPEG
  • Sprzętowa poprawa kształtu obrazu
  • Minimalne oświetlenie 0.1 Lux w trybie nocnym
  • ROI (Region of Interest) z funkcją e-PTZ
  • Mechaniczny filtr IR-Cut
  • Technologia WDR
  • Obsługa kart microSD o pojemności do 64GB
  • 802.3af PoE
  • Zgodność z ONVIF

Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 2 megapikseli
Kamera AirLive FE-201DM została wyposażona w 2-megapikselowy sensor optyczny, który umożliwia rejestrowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Kamera może zapisywać nagrania w maksymalnej rozdzielczości 1440 x 1440 pikseli co zapewnia zdecydowanie większą liczbę detali.

FE-201DM-app-icon_02

FE-201DM-app-icon_03

FE-201DM-app-icon_04

3 niezależne strumienie video
AirLive FE-201DM zapewnia 3 niezależne strumienie video w trybie ROI. Obraz z każdego strumienia może być oddzielnie obserwowany i nagrywany, dlatego to rozwiązanie zmniejsza obciążenie sieci i samego komputera.

ROI z funkcją e-PTZ
AirLive FE-201DM jest też wyposażona w funkcję ROI (Region of Interest). Funkcja ta wyświetla zaznaczony obszar głównego obrazu w oddzielnym oknie. Zapewnia to lepszy podgląd danego miejsca bez konieczności zmiany położenia kamery.

FE-201DM-app-icon_06

Funkcja e-PTZ umożliwia wirtualne poruszanie się po obrazie ułatwiając nadzorowanie konkretnych miejsc bez konieczności zmiany położenia kamery.

FE-201DM-app-icon_07

Obsługa kart microSD o pojemności do 64GB
Karty microSD stają się coraz popularnym miejscem zapisu nagrań w kamerach IP. Po odpowiedniej konfiguracji kamery i umieszczeniu karty microSD w slocie możesz z łatwością zapisywać nagrania na karcie pamięci lub na zdalnym dysku sieciowym.

FE-201DM-app-icon_08

Wbudowany mikrofon i głośnik
AirLive FE-201DM ma wbudowany mikrofon i głośnik, dlatego użytkownicy mogą korzystać z dwukierunkowej komunikacji głosowej bez konieczności podłączania zewnętrznych urządzeń.

Darmowe 64-kanałowe oprogramowanie do podglądu obrazu na żywo oraz nagrywania 64 CamPro Express
Kamera FE-201DM obsługuje oprogramowanie CamPro Express, darmowe oprogramowanie dołączane do zestawu, które pozwala użytkownikowi na oglądanie i nagrywanie obrazu z wielu kanałów jednocześnie. Ułatwia to zbudowanie systemu monitoringu w różnych lokalizacjach.

FE-201DM-app-icon_09

Połączenie z CoreNVR9/16
AirLive CoreNVR9/16 to rejestratory, które umożliwiają podłączenie wielu kamer i efektywne zarządzanie nimi. Obsługują one do 256 kanałów, co pozwala na połączenie wielu rejestratorów w jeden system monitoringu. Jest to najefektywniejszy sposób na zarządzanie kamerami w sieci.

FE-201DM-app-icon_10

Aplikacja CamPro Mobile dla iOS i Android
FE-501DM może być obsługiwana przez urządzenia z systemami iOS oraz Android za pomocą aplikacji CamPro Mobile, co umożliwia podgląd obrazu na żywo lub odtwarzanie zapisanych nagrań z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

FE-201DM-app-icon_11