AirLive i nowości na 2013 rok

AirLive, lider rozwiązań sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz rozwiązań monitoringu IP szykuje na ten rok szereg nowych produktów, które posiadają innowacyjne funkcje niespotykane u konkurencji. Nowe serie produktów będą odznaczały się niezawodnością działania oraz szeregiem praktycznych funkcji, które ułatwią zarówno proces montażu/instalacji jak i korzystania. AirLive planuje wprowadzić nowości zarówno z linii SOHO jak i z linii profesjonalnych sprzętów.

Rozpoznawanie twarzy dzięki kamerom IVS IP
AirLive zaprezentuje zaawansowaną technologię w kamerach IVS IP, które potrafią rozpoznać twarz. Największym problemem w dzisiejszych systemach monitoringu korzystających z inteligentnej analizy obrazu jest przeciążenie serwerów. Kamery AirLive IVS IP posiadają wbudowany chipset, który jest odpowiedzialny za inteligentną analizę obrazu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci nie muszą płacić ogromnych pieniędzy za system monitoringu posiadający inteligentne funkcje analizy obrazu.


AirLive Cloud
AirLive wprowadzi nowe kamery obsługujące innowacyjną funkcję Cloud, która w znaczny sposób ułatwia rozmieszczenie oraz codzienne korzystanie z kamer. W skład kamer obsługujących innowacyjną funkcję Cloud wchodzą urządzenia: CU-720PIR, CW-720 oraz IP-200PHD-24, które posiadają wbudowany slot na karty SD, dzięki czemu klienci mogą przechowywać swoje filmy bezpośrednio w kamerze. Ponadto, AirLive posiada dedykowane aplikacje na systemy Android oraz iOS, dzięki czemu klient jest w stanie oglądać obraz z kamery na dowolnym mobilnym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Sieci bezprzewodowe
AirLive, jako producent z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu produktów sieci przewodowych oraz bezprzewodowych, wprowadza nowe urządzenia do użytku domowego oraz biurowego – Air4G oraz N.TOP. Air4G to bezprzewodowy ruter obsługujący modemy USB 3G/4G. Posiada takie funkcje jak NAT, firewall, serwer DHCP. Jest zarządzany przez przyjazny interfejs graficzny. Posiada funkcje UPnP i automatyczny instalator. Firewall SPI jest wbudowany w urządzenie, zaimplementowano również funkcję filtrowania pakietów i kontroli dostępu. N.TOP to bezprzewodowy access point posiadający anteny 2T2R MIMO pracujący z prędkością do 300Mb/s. Urządzenie posiada wbudowany port IEEE 802.3af PoE, dzięki któremu możliwe jest poszerzenie istniejącej infrastruktury oraz dołączenie tego urządzenia do już istniejącej bez potrzeby montażu dodatkowego okablowania.

Przełączniki PoE
Wraz z rozwojem sieci przewodowych z urządzeniami, które wymagają większej mocy, AirLive wprowadził trzy nowe przełączniki PoE, które pozwalają na dostarczenie zasilania do urządzeń takich jak kamery IP, rutery itp. za pomocą jednego kabla Ethernet. POE-FSH808AT oraz POE-FSH804AT posiadają porty PoE w standardzie 802.3at, dzięki czemu dostarczają moc rzędu 30 watów na każdy port. AirLive wprowadził również pasywny przełącznik POE-FSH808PW przeznaczony dla klientów, którzy poszukują pasywnego rozwiązania monitoringu PoE.