AirMax 4GW – urządzenie udostępniające sieć WiFi z technologią 4G LTE

AirLive rozszerza swoja ofertę o AirMax 4GW – urządzenie udostępniające bezprzewodową sieć WiFi poprzez technologię 4G LTE, które sprawdzi się w trudnych warunkach gdzie niemożliwe jest wdrożenie często kosztownej sieci kablowej.

Najważniejsze cechy:

 • 2 sloty SIM
 • Zakres sieci LTE: 800/900/1800/2600MHz
 • Zakres sieci 3G UMTS: 900/2100MHz
 • 300Mbps 802.11n 2.4GHz WiFi
 • 2×2 Anteny LTE 3dBi Omni
 • Antena 10dBi WiFi
 • Port Gigabit LAN
 • 802.3af POE
 • Ipsec, PPTP, L2TP VPN – wsparcie zabezpieczonych transmisji
 • Wsparcie dla IPv4 i IPv6
 • QoS i zarządzanie przepustowością
 • SNMP, Telnet, CLI, TR069
 • Temperatura pracy: -20°C do 60°C

Technologia 4G LTE do szybkiej łączności z internetem i WiFi do udostępniania sieci

Wbudowany w urządzenie moduł sieci 4G zapewnia wsteczną kompatybilność z technologiami UMTS/HSPA+. Jest to rozwiązanie wygodne, które sprawdzi się w miejscach, gdzie pokrycie sygnałem sieci czwartej generacji jest niewystarczające. Wydajność i szybkość to główne atuty urządzenia AirMax 4GW. Szybkość do 150Mbps wysyłanych danych i 50Mbps ich odbierania zapewnia komfort używania. Urządzenie wyposażono w port Gigabit LAN umożliwiający podział sieci lub wykorzystanie przełącznika w celu podłączenia dodatkowych kamer IP.

AirMax 4GW bardzo dobrze sprawdzi się jako zewnętrzny hotspot w miejscach,w których trudno skorzystać z infrastruktury przewodowej, takich jak kemping, parki i tereny rekreacyjne.

2x

1x

Wbudowany moduł 4G LTE i mocna antena

Zainstaluj urządzenie AirMax 4GW gdzie tylko chcesz i podłącz do internetu za pomocą technologii 4G LTE lub 3G UMTS.

Wysokiej jakości antena zapewnia bardzo dobrą moc odbieranego sygnału.

Dwa gniazda SIM do pracy awaryjnej i sprzętowy VPN dla bezpieczeństwa danych

W celu zapewnienia stabilności sieci i mobilności, AirMax 4GW jest wyposażony w dwa gniazda SIM. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom na łączenie się do dwóch sieci. Gdy połączenie z jedną siecią się nie powiedzie, urządzenie automatycznie przełączy się na drugą sieć kontynuując pracę bez opóźnień i awarii.

AirMax 4GW obsługuje również Virtual Private Network (VPN), który umożliwia utworzenie długodystansowych i zabezpieczonych połączeń sieciowych dla danych i/lub transmisji strumienia wideo. Takie rozwiązanie nie tylko eliminuje potrzebę stosowania drogich linii dzierżawionych, ale pozwala organizacjom na zwiększenie dostępu do sieci korporacyjnej partnerom cały czas utrzymując bezpieczeństwo danych. Stwórz bezpieczny, szyfrowany strumień wideo.

AirMax4GW_DM

Port LAN i POE

Podłącz kamery IP i inne urządzenia sieciowe za pomocą portu LAN. Zasilaj urządzenia dzięki POE – technologii przesyłu energii elektrycznej do urządzeń peryferyjnych, będących elementami sieci Ethernet, takich jak telefony VoIP, bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery internetowe, przy czym do przesyłu energii zasilającej służy ten sam kabel, którym transmitowane są dane cyfrowe.

Funkcje dodatkowe

Dodatkowe funkcje ułatwią zdalne zarządzenie urządzeniem. Użytkownik może to robić z wykorzystaniem standardów TR-069, SNMP, Telnet, interfejsu w przeglądarce internetowej lub wiadomości SMS. Przykładowo, poprzez wiadomość SMS AirMax 4GW wyśle aktualny status jako alarm do wybranej osoby informując o zmienionym adresie IP, wyjętej karcie SIM czy restarcie urządzenia.

Jest to urządzenie, które z pewnością będzie wyróżniać się na rynku sieciowego nadzoru IP.