AlarmTech

Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. właściciel sklepu Napad.pl od roku 1999 nieprzerwanie buduje pozycję solidnego partnera w zakresie importu i sprzedaży systemów zabezpieczeń. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna na terenie Polski.
sklep napad - alarm tech kraków
Dzięki ciągłym naszym staraniom o zapewnienie wysokiego standardu usług, sklep internetowy uzyskał wiodącą pozycję jako rzetelny dostawca urządzeń do budowy zabezpieczeń. Nasze działania staramy się dostosować zarówno do potrzeb klientów indywidualnych jak i biznesowych, w tym w szczególności firm zajmujących się ochroną osób i mienia, a także instalatorów systemów alarmowych i monitoringu przemysłowego.  W konsekwencji adres sklepu internetowego www.napad.pl jest dzisiaj dobrze rozpoznawalną marką i dla wielu naszych klientów stanowi gwarancję sprawnej obsługi i najwyższej jakości dostarczanego sprzętu.

Nasz asortyment systemów zabezpieczeń obejmuje:

  • telewizja przemysłowa i monitoring wizyjny,
  • monitoring wizyjny IP i akcesoria LAN, WLAN
  • systemy alarmowe,
  • systemy kontroli dostępu,
  • systemy rejestracji czasu pracy,
  • domofony i wideodomofony.

Klientów i partnerów biznesowych zainteresowanych współpracą zapraszamy do sklepu internetowego Napad.pl, w którym dostępna jest bieżąca oferta. W szczególności zapraszamy do zapoznania się z produktami marki AirLive:

Informacje dla klientów

Sklep internetowy www.napad.pl umożliwia dokonywanie zakupów w dowolnym czasie, zamówienia są realizowane w godzinach od 8:00 do 15:00. Nasza siedziba i sklep firmowy znajduje się na os. Jagiellońskim 19 w Krakowie i jest dla Państwa dostępny w godzinach 8:00 – 17:00 w dni od poniedziałku do piątku oraz 9:00 – 13:00 w soboty. Więcej informacji kontaktowych oraz wskazówki dojazdu znajdują się na stronie kontaktowej. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej siedziby lub do skorzystania z dostępnych form kontaktu z naszym działem handlowym, który pozostaje niezmiennie do Państwa dyspozycji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *