Co pokażemy na targach Securex? Część 2

Na targach nie zabraknie oczywiście części poświęconej naszej nowej kamerze SmartCube 300W. A czy Wy wiecie już o niej wszystko? Zachęcamy do zapoznania się z krótką prezentacją.

Zamierzamy pokazać Wam, że SmatCube 300W to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego, inteligentnego sklepu.

2.4

Powiadomienia głosowe

SmartCube 300W może odtwarzać nagrane wcześniej dźwięki takie jak „Dzień dobry”, gdy klient wchodzi lub wychodzi ze sklepu. Powiadomienia mogą poinformować Cię o obecności klienta w sklepie za pomocą aplikacji mobilnej. Można nagrywać własne wiadomości głosowe.

Zliczanie klientów

SmartCube 300W posiada wbudowane funkcje inteligentnej analizy obrazu, dzięki którym potrafi zliczyć liczbę klientów wchodzących do sklepu. To bardzo cenne dane dla właścicieli sklepu – na ich podstawie mogą efektywniej rozplanować czas pracy pracowników, a także wyciągnąć wnioski z przepływu klientów.

Czujnik temperatury i wilgotności

Kamera wyposażona jest w czujnik temperatury i wilgotności, które okażą się bardzo przydatne w magazynach, szklarniach i sklepach. Gdy temperatura lub wilgotność przekracza zdefiniowany zakres, zostanie wysłany alert poprzez aplikację mobilną.

Dzienny raport e-mail

Po każdym dniu zostanie automatycznie wysłany raport dotyczący zliczania klientów. Raport to plik tekstowy, który pokazuje liczbę klientów w każdej godzinie. Plik można otworzyć za pomocą arkusza kalkulacyjnego i w łatwy sposób wyświetlić wykres.

3-megapikselowa rozdzielczość nagrywania

SmartCube 300W potrafi nagrywać w rozdzielczości 3 megapikseli krystalicznie czysty i ostry obraz – w dzień i w nocy. To ponad 3 razy więcej pikseli niż rozdzielczość w standardzie HD.

Aplikacja mobilna

Urządzenie zostało wyposażone w gotowe scenariusze, które łączą w sobie powyższe funkcje. W aplikacji mobilnej wystarczy wybrać tryb „Store Entrance”, aby kamera została przystosowana do używania w sklepie. Dzięki aplikacji mobilnej można uzyskać podgląd na żywo oraz natychmiastowe powiadomienia.