Co pokażemy na targach Securex? Część 3

Dziś w skrócie przedstawimy Wam kolejny temat, którym zajmiemy się na targach Securex, a mianowicie przełącznik POE-GSH2624-370 z funkcją Device Guard. Jest to urządzenie, które bardzo ułatwia wdrażanie wymagających sieci, np. monitoringu miejskiego.

POE-GSH2004L-370_app_icon_01

Automatyczny diagram topologii

Automatyczne wykrywanie wszystkich urządzeń sieciowych w sieci lokalnej oraz tworzenie schematu topologii. Takie rozwiązanie pozwoli na przegląd i natychmiastowe rozwiązanie problemu z siecią i urządzeniami.

Zarządzanie punktami dostępu i kamerami IP

Wyświetlanie stanu i wykonywanie prostej konfiguracji bezprzewodowych punktów dostępu lub kamer IP. Podgląd obrazu z kamer IP wyświetlany jest w diagramie topologii lub za pomocą E-map

Emap i Google Maps

Wyświetlanie urządzeń sieciowych na mapach Google. W łatwy sposób możesz zobaczyć status i zarządzać urządzeniem klikając na jego ikonę.

Energia dla Twoich urządzeń PoE

Zasilanie kamer PoE IP lub bezprzewodowych punktów dostępu za pośrednictwem 24 wbudowanych portów. Do 370 W łącznej mocy.

POE-GSH2004L-370_app_icon_02

Funkcja Device Guard

Monitoowanie Twoich urządzeń zasilanych przez PoE. Dzięki tej funkcji możliwe jest ponowne uruchomienie urządzenia w sytuacji, gdy nie odpowiada. Pozwala to zaoszczędzić czas i natychmiastowo rozwiązać problemy.

 

Post Tagged with ,