Czujnik temperatury i wilgotności – kamera Smart Cube 300W

czujnik-temperaturyCzujnik temperatury i wilgotności przydatny w domu i w biznesie!

Prowadzisz sprzedaż żywności czy napojów? Być może masz także asortyment, który wymaga utrzymania odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza – to żaden problem. Oprócz wielu powyższych funkcji kamera powiadomi Cię, jeśli tylko zmieni się ustawiona temperatura bądź wilgotność. Pozwoli to zachować świeżość produktów lub nie doprowadzi do zniszczenia dopóki sam nie zauważyłbyś co się stało. Czasami może to być zwykła usterka, jednak bardzo istotna w przypadku wymagającego asortymentu. Czujnik może mieć niezwykle istotne znaczenie np. w szklarni czy ogrodzie botanicznych, gdzie za pomocą jednego urządzenia osiągniemy kilka korzyści: nadzór nad bezpieczeństwem, podgląd miejsca, ocena sytuacji w przypadku zdarzenia oraz kontrolę nad parametrami fizycznymi nad którymi nam zależy.

Drugim zastosowaniem takiej funkcji w kamerze, jest kontrola warunków w pomieszczeniu śpiącego dziecka. Często na czas snu, pociecha zostaje sama. Kamera Smart Cube 300W  dzięki czujnikowi temperatury wykryje zmiany i powiadomi Cię jeśli pomieszczenie zacznie się ochładzać bądź nastąpi wzrost temperatury. Dodatkowo masz podgląd na śpiące dziecko, bez wchodzenia do pokoju.

 

tep-smartcube

Kamera posiada dwa tryby działania: Wyświetla temperaturę i wilgotność w czasie rzeczywistym lub wysyła dzienny raport. Ostrzega, gdy temperatura i wilgotność przekracza lub jest poniżej ustalonej wartości.