Kamera AirLive MD-3025-IVS zdobyła nagrodę HD World Excellence Award 2014

AirLive MD-3025-IVS to miniaturowa kamera IP, która idealnie nadaje się nie tylko do monitoringu domu i biura, ale również do instalacji na zewnątrz, ponieważ ma wzmocnioną obudowę wandaloodporną.

ikona1

Model MD-3025-IVS został wyposażony w 3-megapikselowy sensor CMOS, który może rejestrować obraz w wysokiej jakości (2048 x 1536 pikseli). Czujnik niskiego oświetlenia umożliwia rejestrowanie obrazu w niekorzystnych warunkcach oświetleniowych, a dodatkowy filtr IR pozwala na nagrywanie w kompletnych ciemnościach na dystansie 15 metrów. Jeżeli użytkownik zdecyduje się na monitoring jasno oświetlonego miejsca, pomocna okaże się funkcja WDR Enhanced, która efektywnie zbalansuje jasność obrazu. Połączenie z siecią jest zapewnione przez wbudowany port LAN, który umożliwia również zasilanie kamery dzięki obsłudze PoE. MD-3025-IVS jest również wyposażona w złącza umożliwiające dwukierunkową komunikację, konektor DI/DO oraz wbudowany slot kart microSD.

Ważnym elementem kamery jest wbudowane oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, które uruchamia alarm w przypadku pojawienia się intruza. Oprogramowanie obsługuje też liczenie obiektów, funkcję e-fence, wykrywanie obiektów, funkcję zone detection i wiele innych.