Kamera Smart Cube 300 W zastępuje elektroniczną nianię!

Dzięki swoim funkcjom, nasza kamera Smart Cube 300W może zastąpić elektroniczną nianię i pomóc Ci w opiece nad Twoim dzieckiem.

Czujnik ruchu i pole bezpieczeństwa

Możesz ustawić wirtualne pole, którego dziecko nie powinno przekraczać. Być może masz w domu miejsce, do którego nie chcesz ab dziecko się zbliżało bez Twojej opieki. Często jednak dzieci po przebudzeniu „buszują” po pomieszczeniu w którym spały bez znaku, że już nie śpią. Teraz możesz mieć podgląd na to czy Twoje dziecko jeszcze śpi, a jeśli nie to co robi.

 

Czujnik temperatury i wilgotności

Dzięki takiej funkcji w kamerze, masz kontrolę nad warunkami w pomieszczeniu śpiącego dziecka. Często na czas snu, pociecha zostaje sama. Kamera Smart Cube 300W może spokojnie zastąpić elektryczną nianię a nawet więcej! Ponieważ dzięki czujnikowi temperatury wykryje zmiany i powiadomi Cię jeśli pomieszczenie zaczyna się ochładzać bądź temperatura zaczyna się podnosić. Dodatkowo masz podgląd na śpiące dziecko, bez wchodzenia do pokoju.

 

Dwukierunkowe audio

Dzięki funkcji dwukierunkowej rozmowy masz możliwość rozmowy z Twoją pociechą, nawet jeśli ta jeszcze nie potrafi mówić. Ważne, że Ty ją widzisz i możesz uspokoić swoim głosem w momencie kiedy płacze po przebudzeniu a Ty nie możesz od razu podejść.

 

airlive

Post Tagged with , , ,