Marka AirLive

AirLive to lider sprzętu sieciowego, stworzony na podstawach firmy OvisLink. Producent produktów AirLive®, korporacja OvisLink została założona w 1993 roku na Tajwanie przez grupę ekspertów przemysłowych, którzy podjęli się wprowadzić na rynek produkty łączące w sobie najlepszą jakość, serwis, technologię oraz będące najlepsze w branży. Dziś firma OvisLink jest międzynarodową korporacją, która oferuje ponad 200 produktów i współpracuje z setkami dystrybutorów na całym świecie.

AirLive by OvisLink biuro

Przemysłowa pozycja lidera jest niezaprzeczalna i trwa już wiele lat. Korporacja OvisLink jako pierwsza zaprezentowała karty sieciowe Fast Ethernet i Switche gdy standard IEEE 802.3u został przyjęty w 1996 roku. Ponadto korporacja OvisLink weszła na rynek urządzeń WLAN w 2001 roku stając się szybko głównym liderem rozwiązań bezprzewodowych. W roku 2004 multimedialny router WMU-9000VPN otrzymał najlepszą nagrodę na targach Computex za wspaniałą funkcjonalność i możliwości.

monitoring airlive

AirLive® to marka oferująca nowatorstwo, rozwiązania, niezawodność i technologię. Dział inżynierów AirLive R&D przez cały czas skupia się nad rozwijaniem produktów AirLive WISP i rozwiązania zewnętrzne, SMB i rozwiązania zabezpieczające oraz produkty przeznaczone dla małych biur oraz domów. Produkty reprezentują doskonała wartość dla przedsiębiorstw, profesjonalnych biur, usługodawców internetowych, mniejszych biur oraz klientów, ponieważ stanowią doskonałe połączenie dobrej ceny i dużych możliwości.

W roku 2011 router firmy Airlive, model Airlive 300R zajął trzecie miejsce w organizowanym przez pismo PC World co roku konkursie na produkt roku, a pierwsze w kategorii routerów i urządzeń sieciowych.  Produkt Roku to coroczne wyróżnienie, które PC World przyznaje najciekawszym produktom, technologiom oraz usługom, jakie pojawiły się na rynku w czasie ostatnich 12 miesięcy.

produkt roku 2011 - router airlive

Najpierw redakcja typuje 100 produktów z których najważniejszym jest ocena wynikająca ze szczegółowego testu przeprowadzonego w laboratorium PC World. Redakcja wybiera ponadto technologie i usługi, które wywarły szczególny wpływ na rozwój rynku IT w obszarze konsumenckim. Znak Produkt Roku PC World to gwarancja najwyżej jakości oraz symbol postępu w dziedzinie rozwiązań technologicznych, usług i oprogramowania.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *