OD-325HD zdobywa nagrody od recenzentów

OD-325HD to megapikselowa zewnętrzna kamera z diodami IR LED oraz złączem POE. Jest ona kierowana głównie do profesjonalnych rozwiązań, jednakże zyskuje coraz większe uznanie wśród redaktorów jako źródło monitoringu ich własnego domu czy biura. Kamera uzyskała pozytywne opinie dwóch niezależnych portali internetowych: www.mobilniej.com.pl oraz www.newspc.pl. Te dwa portale postanowiły wyróżnić kamerę OD-325HD m.in. za funkcjonalność, jakość obrazu oraz rzetelność wykonania. Portal newspc.pl dodatkowo nagrodził kamerę oznaczając ją jako „SuperProdukt” oraz „SuperJakość”. Poniżej znajdują się bezpośrednie linki do testów oraz krótkie podsumowania.

 

www.NewsPC.pl

http://newspc.pl/testy-sprzetu/sprzet-sieciowy/od-325hd-recenzja-megapikselowej-kamery-zewnetrznej-z-diodami-ir-led/

„OD-325HD to kamera która znajdzie zastosowanie raczej w profesjonalnych instalacjach. Przeciętnemu użytkownikowi nie jest potrzebna aż taka liczba funkcji, chyba że jest się pasjonatem ;) . Tak jak wcześniej pisałem, kamera jest do użytku zarówno domowego jak i do instalacji przemysłowych. Bardzo dobra praca w każdych warunkach, ogromna liczba złącz, PoE – ta kamera zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Z ręką na sercu mogę polecić OD-325HD jako rozwiązanie do całodobowego monitoringu.”

www.Mobilniej.com.pl

http://mobilniej.com.pl/testy/urzadzenia-sieciowe/item/2332-test-od-325hd-profesjonalna-kamera-internetowa.html#magictabs_od325hd_1

„Kamera OD-325HD to profesjonalny sprzęt, który znajdzie zastosowanie głównie w zewnętrznych instalacjach sieci nadzoru i to profesjonalnych. Niemniej, jeżeli kogoś stać to może tą kamerę zainstalować w swoim gospodarstwie domowym i cieszyć się wysoką jakością nagrywanego obrazu w nieprzemakalnej i pyłoodpornej obudowie. Jakość nagrywanego obrazu jest bardzo dobra, a opcje konfiguracyjne umożliwiają elastyczne dostosowanie parametrów oraz sposobu nagrywania. Większość funkcji to właściwie standard w tej klasie kamer, plusem natomiast jest spolonizowany interfejs.”

Przykładowe filmy z recenzji ma www.mobilniej.com.pl

Podgląd dzienny

Podgląd nocny

 

Przypominamy iż kamera jest aktualnie w cenie promocyjnej, szczegóły poniżej:
Zapraszamy do zapoznania się promocją na kamerę Airlive OD-325HD. Promocja ważna od 18 marca do wyczerpania produktów. Ilość produktów w promocji ograniczona.


Dodatkowe informacje:

- podglądu online
- instrukcji PL
- karty katalogowej PL