Podsumowanie targów Computex 2014

1

Firma AirLive przedstawiła najnowsze inteligentne rozwiązania systemów monitoringu i kompleksowe zestawy do nadzoru. Rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie na inteligentne oprogramowanie do nadzoru sprawiło, że przykładowy system IVS zainstalowany na stoisku zwrócił uwagę wielu osób. Otrzymaliśmy niezliczoną ilość pytań dotyczących tego rozwiązania. Oprócz tego, jako dostawcy kompletnych rozwiązań, również zaprezentowaliśmy nowe oprogramowanie do kamer, wielofunkcyjne urządzenia bezprzewodowe, inteligentne switche PoE i rejestratory serii CoreNVR. Mieliśmy przyjemność i zaszczyt przedstawić ludziom najnowsze trendy w dziedzinie zaawansowanych systemów nadzoru podczas targów Computex 2014.

Inteligentne funkcje
- liczenie obiektów i detekcja twarzy ułatwiają zarządzanie biznesem

2Liczenie obiektów i detekcja twarzy to dwie z sześciu dostępnych inteligentnych funkcji w kamerach IVS (Intelligent Video System). Pozostałe cztery to rozpoznawanie twarzy, i-Motion, Trip Zone oraz e-Fence. Funkcja liczenia obiektów zlicza osoby /samochody poruszające się z/do wyznaczonego obszary, dlatego jest to przydatne narzędzie do zarządzania tłumem lub pojazdami. Użytkownicy mogą wyeksportować wyniki i wykorzystać je do analizy i oceny przedsiębiorstwa. Natomiast funkcja wykrywania twarzy odnajduje na obrazie twarze i zlicza ich ilość. Liczba twarzy zostaje zapisana do pliku. Dane te można wykorzystać do zarządzania pracą kasjera lub oceny skuteczności.

Użyliśmy kamery MD-3025-IVS3 aby zaprezentować działanie funkcji liczenia obiektów i detekcji twarzy. Kamera zamontowana na stoisku umożliwiła gościom sprawdzenie działania inteligentnych funkcji. Odwiedzający nie tylko sprawdzali interfejs kamery, ale także poruszali się w obszarze detekcji, aby zrozumieć działanie inteligentnych funkcji. W przypadku funkcji detekcji twarzy każdy mógł zobaczyć na ekranie ramkę wokół swojej twarzy. Goście byli zafascynowani inteligentnymi funkcjami, a wielu z nich wyraziło zainteresowanie i chęć zastosowania inteligentnych kamer we własnych projektach.

Kompleksowe rozwiązania dla monitoringu najwyższej jakości
Oprócz inteligentnych kamer, prezentowaliśmy takie rozwiązania i produkty jak oprogramowanie serii APP Cam, Airmax5X, switch z funkcją Device Guard Switch i rejestratory serii CoreNVR. Te produkty przeznaczone są do budowania stabilnych sieci monitoringu. Im solidniejsze produkty wykorzystano do budowy systemu monitoringu, tym lepsze jego wydajność

4

  • Oprogramowanie APP Cam, które umożliwia użytkownikom na wyświetlanie obrazu na żywo i odtwarzanie nagrań na telefonie komórkowym/tablecie nawet, gdy są oni z dala od domu.
  • Airmax5X, nadchodzące wielofunkcyjne urządzenie bezprzewodowe, które może przesyłać sygnał na odległość do 20 km i jednocześnie zasilać kamery IP.
  • Device Guard Switch to funkcja, która może automatycznie wykryć awarię kamery IP lub punktu dostępowego i w razie potrzeby zresetować takie urządzenie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić koszty, zwłaszcza w systemach z wieloma kamerami.
  • Seria rejestratorów CoreNVR to stabilny magazyn dla zapisanych nagrań. CoreNVR4 to 4-kanałowy rejestrator wyposażony w zasilanie PoE, dzięki czemu może dostarczać zasilanie do podłączonych kamer

5

Zawsze staraj się o najlepsze
Firma AirLive zawsze stara się o najlepsze. Nie tylko dbamy o to, aby nasze produkty były innowacyjne, ale także staramy się zapewnić wyjątkową obsługę naszym klientom. Zaszczytem była możliwość spotkania każdego z naszych drogich klientów podczas targów w Tajwanie oraz przedstawienie najnowszych rozwiązań.

Nagranie z targów można obejrzeć po kliknięciu >tutaj<