Podsumowanie Targów Securex

Wszystkim którzy odwiedzili  nasze stoisko podczas targów Securex 2012 serdecznie dziękujemy.
To pierwszy raz kiedy firma Airlive wystawiała się na największych targach zabezpieczeń w Europie i dołączyła do grupy elitarnych firm które chcą odnieść sukces w branży zabezpieczeń, monitoringu i rozwiązań bezprzewodowych.

Skąd taka decyzja?  Firma Airlive posiada w swojej ofercie ponad 30 modeli kamer IP skutecznie konkurując z najlepszymi firmami.
Firma nie ma kopleksów, należy do grupy najlepszych producentów, a  kamery IP firmy Airlive są sprzedawane w Polsce od kilku lat.
Z każdym rokiem zwiększa się ich sprzedaż i jest to inwestycja w przyszłość, w rynek który za parę lat będzie dużo bardziej informatycznym tworem wypierającym bezlitośnie analogowe systemy.
……………………………………………………….

Świadczy o tym premiera kamery 5Mpx model PoE 5010HD, która wywołała duże zainteresowanie instalatorów i właścicieli firm.
Kiedy większość firm przedstawia modele 2 Mpx i 3 Mpx Airlive jest jedną z nielicznych firm mogących się pochwalić kamerą  5Mpx w dobrej cenie.

To zauważyli  odwiedzający targów, zwracając uwagę na oferowane parametry.

 Przeczytaj pełny opis kamery.

……………………………………………………….
Na monitorach podczas trwania targów był wyświetlany obraz z 16 kamer działających równocześnie. Wszystko ogarniał jeden program CamPro Professional – czyli iInteligentne oprogramowanie marki AirLive służące do nadzoru systemu monitoringu. To rozwiązanie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne rozwiązania w dziedzinie monitoringu.

 

 

Program obsługuje dużo funkcji, które zainteresowały uczestników m.in.

- Inteligentne oprogramowanie do nadzoru obsługujące do 64 kanałów
- Wykrycie naruszenia kamery
- Wykrycie zniknięcia obiektu oraz wykrycie obcych obiektów
- Zliczanie obiektów oraz twarzy
- Inteligentna detekcja TripWire / naruszenia zdefiniowanego pola
- Polepszanie programowe jakości obrazu
- Architektura z modułami klient oraz serwer
- Pakiet darmowego oprogramowania CMS
- możliwość zarządzania aż 256 kanałami NVR oraz CamPro
- Licencja na USB Keypro
- Kompatybilny z większością kamer dostępnych na rynku

Dzięki zastosowaniu Campro, każdy odwiedzający mógł zobaczyć dzienną liczbę przechodzących obok naszego stoiska, detekcję i liczenie twarzy oraz śledzenie obszaru dozorowanego.

Pełny opis produktu

……………………………………………………….

Kolejną mocną stroną firmy Airlive jest oferowanie pełnej gamy produktów służących do bezprzewodowych rozwiązań nadzoru i przesyłania danych, które dają gwarancję 100%
kompatybilności  z kamerami tej firmy. Jest to ważna cecha i ogromna przewagi tej marki nad innymi.  Połączenie routerów, NVRów z kamerami firmy wyklucza częstą cechą przypadkowego działania, a często nie działania ze względu na parametry techniczne dwóch różnych firm. Homogeniczność produktów ma w takich wypadkach dużą przewagę.
To właśnie Airlive oferuje najmocniejsze i dopracowane urządzenia bezprzewodowe: routery, swiche, itp  równocześnie dając szeroką gamę kamer IP w pełni kompatybilnych dla każdej z grup docelowych: rozwiązania domowe oraz przemysłowe.

……………………………………………………….

Podsumowując,  uważamy, że targi zakończyły się sukcesem.
- duże zainteresowanie produktami i ofertą
- nowe kontakty handlowe
- zwiększenie wizerunku firmy
- zwiększenie znajomości firmy ( nasze oprogramowanie, które monitorowało stoisko oraz przyległe alejki zarejestrowało ponad 7tys osób przechodzących alejką wzdłuż naszego stoiska)
……………………………………………………….

Nowy dystrybutor firmy Airlive w zakresie kamer IP
Targi Securex to również przedstawienie nowego oficjalnego dystrybutora w zakresie kamer IP.
Razem z firmą ALARM-TECH Systemy Zabezpieczeń z Krakowa zorganizowaliśmy stoisko w hali 7A gdzie wystawiały się największe i najbardziej znane firmy z branży.
Zapraszamy do kontaktów handlowych z firmą Alarm-Tech: rabaty dla instalatorów, konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo na najwyższym poziomie

 

 

 

 

 

……………………………………………………….

Zapraszamy do obejrzenia galerii z targów: