Podsumowanie targów SECUREX 2014

Wszystkim którzy odwiedzili  nasze stoisko podczas targów Securex 2014 serdecznie dziękujemy.
To już drugie targi w Polsce, na których swoje rozwiązania do monitoringu prezentowała firma AirLive. Zgodnie z obowiązującym trendem, technologie informatyczne wypierają przestarzałe już rozwiązania analogowe. Coraz większą rolę odgrywają inteligentne funkcje analizy obrazu, dlatego firma AirLive największy nacisk postawiła na  kamery z funkcjami IVS.

MD-3025-IVS i BU-3026-IVS to modele kamer, które zostały wyposażone w inteligentne funkcje analizy obrazu – wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, liczenie obiektów, wykrywanie ruchu, eFence – czyli wykrywanie naruszenia określonej strefy oraz TripZone – informowanie o przemieszczeniu się obiektu z jednej strefy do drugiej.
Wyżej wymienione funkcje umożliwiają stworzenie w pełni automatycznego systemu, który będzie odpowiednio reagował na każdego typu zdarzenia bez potrzeby obsługi przez człowieka. 

Przeczytaj pełny opis kamery MD-3025-IVS
Przeczytaj pełny opis kamery BU-3026-IVS

 

Podczas targów firma AirLive zaprezentowała również oprogramowanie Smart Tracking do kamery SD-2020. Dodaje ono do kamery funkcję wykrywania poruszających się obiektów i podążania za nimi w obszarze swojego zasięgu. 20-krotny zoom optyczny oraz funkcje Home i Guard Timer stanowią idealne połączenie, które sprawdzi się w systemach monitoringu, gdzie poruszające się obiekty takie jak ludzie czy samochody wymagają większej uwagi.

Przeczytaj specyfikację oprogramowania ST-SD20

 

Kolejną nowością pokazaną na targach SECUREX 2014 były nowe rejestratory 9 i 16 kanałowe z serii CoreNVR. To nowa generacja rejestratorów video dla domów i małych biur, która obsługuje kamery o rozdzielczości do 5 megapikseli i pozwala na zainstalowanie dysków o pojemności do 6 TB. Rejestratory umożliwiają nagrywanie i odtwarzanie oraz podgląd na żywo bez konieczności użycia komputera.

Przeczytaj pełny opis rejestratora CoreNVR 16

 

Wśród urządzeń prezentowanych na stoisku firmy AirLive nie zabrakło zarządzalnych i niezarządzalnych switchy PoE, które idealnie nadają się do zasilania kamer IP oraz bezprzewodowych punktów dostępowych. Switche wyposażone zostały w funkcję Device Guard, która monitoruje status kamer IP i bezprzewodowych punktów dostępowych z PoE. Kiedy podłączone urządzenie ulegnie awarii, switch automatycznie uruchomi to urządzenie ponownie.

Przeczytaj pełny opis switcha POE-GSH2004L-370

Podsumowując,  uważamy, że targi zakończyły się sukcesem.

Jeżeli nie mieliście Państwo okazji zapoznać się z magazynem AirLive, możecie pobrać go >tutaj<

W celu otrzymania aktualnego cennika sprzętu AirLive prosimy o kontakt z country managerem pawel.kozlowski@airlive.com

Zapraszamy do obejrzenia galerii z targów: