Rozwiązania AirLive do bezprzewodowego monitoringu na targach Computex 2015

AirLive, jeden z najbardziej zaawansowanych dostawców produktów i rozwiązań sieciowych do monitoringu IP ogłasza swój udział w targach Computex 2015 ( Taipei, Taiwan World Trade Center, stoisko A1117, hala 1). AirLive zaprezentuje swoje najnowsze produkty do monitoringu oraz innowacyjne rozwiązania, takie jak podgląd na żywo działania kamer IVS, kamery IP z funkcją Smart Focus, nowe szybkoobrotowe kamery oraz samodzielne kamery IVS, a także kamery fisheye oraz kamery do zastosowań domowych. 4 główne tematy pokazów to: „Rejestratory CoreNVR z oprogramowaniem CMS”, „Switche z funkcją Device Guard”, „AC.TOP oraz N.TOP z oprogramowaniem Central Wireless” oraz „Bezprzewodowe rozwiązania do monitoringu”.

computex-2015-min

Firma AirLive oferuje szeroką linię produktów, aby dostarczać swoim klientom kompleksowe rozwiązania dla wszystkich rodzajów zastosowań – począwszy od rozwiązań dla domów i biur przez systemy do monitoringu sklepów, szkół, hoteli, restauracji, banków oraz kasyn, a także do nadzoru środków transportu publicznego i nawet instalacji, w których niemożliwe jest wykorzystanie połączeń przewodowych.

Seria zewnętrznych bezprzewodowych urządzeń CPE idealnie nadaje się do instalacji monitoringu, w przypadku których korzystanie z infrastruktury kablowej jest utrudnione lub wręcz niemożliwe. Wybór łączności bezprzewodowej to wydajne i niedrogie rozwiązanie, które zapewnia komunikację także na większych odległościach. Dzięki zintegrowanym antenom 2T2R 14 dBi 5 GHz MIMO i wysokiej mocy nadawczej urządzenia AirMax5X/5X-20 mogą transmitować dane na odległości 10/20 km. Wbudowany zaawansowany zasilacz 48 V PoE umożliwia zasilanie jednej kamery IP lub urządzenia AirMax5X, co ułatwia wdrażanie łączności bezprzewodowej na dużym obszarze lub instalację kamer IP w miejscach, gdzie nie można poprowadzić kabli.

Oprogramowanie AirLive Wireless Central dla punktów dostępowych AC.TOP oraz N.TOP to narzędzie, które ułatwia zarządzanie i konfigurowanie wieloma punktami dostępowych w tym samym czasie. Możliwe jest jednoczesne aktualizowanie oprogramowania, globalna zmiana ustawień lub wyłączanie wszystkich urządzeń.

150507_2-01

Switch światłowodowy, model SNMP-24MGB Plus spełnia wymagania instalacji, w których jest duże zapotrzebowanie na przepustowość – na przykład w dużych systemach do nadzoru video.

Kamery IP z funkcją Smart Focus umożliwiają zdalną regulację ostrości oraz przybliżenia, dlatego nie ma potrzeby demontowania kamery i ręcznego ustawiania tych parametrów. Kamery te mają na wyposażeniu elektryczne silniczki oraz 3,5-krotny zoom, który pozwala wybrać pomiędzy przybliżeniem na konkretny element lub podglądem całego obrazu. Ostrość zostanie ustawiona automatycznie po zakończeniu regulacji przybliżenia.

IVS (Inteligentna Analiza Obrazu) to funkcja kamer IP, która zwiększa efektywność monitoringu oraz zmniejsza obciążenie systemu. Jest to idealne rozwiązanie dla nadzoru miejsc publicznych, takich jak lotniska, stadiony, przejścia graniczne, biura, centra handlowe, gdzie oprócz monitoringu ważna jest analiza ruchu osób oraz innych obiektów. Oprócz możliwości wykrywania i rozpoznawania twarzy kamery te mają wiele innych funkcji, które poprawiają skuteczność monitorowania.

Szybkoobrotowe kamery AirLive umożliwiają namierzenie obiektu w ciągu 5 sekund. Funkcja ta przydaje się np. na lotniskach, dworcach kolejowych, autostradach oraz budynkach, gdzie wymagany jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowa funkcja Smart Tracking jest najlepszym wyborem do monitoringu obiektów po godzinach pracy.

Seria switchy z funkcją Device Guard, które pełnią rolę „strażnika” sieci dba o ciągłość działania podłączonych urządzeń. Taki switch automatycznie uruchomi ponownie urządzenie, które przestało reagować lub utraciło połączenie ze switchem.