Sufitowy access point PoE 802.11n wyglądający jak detektor dymu – Airlive N.Top

AirLive N.TOP bezprzewodowy access point posiadający anteny 2T2R MIMO pracujący z prędkością do 300Mb/s. Urządzenie posiada wbudowany port IEEE 802.3af PoE, dzięki któremu możliwe jest poszerzenie istniejącej infrastruktury oraz dołączenie tego urządzenia do już istniejącej bez potrzeby montażu dodatkowego okablowania. Dzięki wielu trybom pracy bezprzewodowej N.TOP nie tylko pozwala na ustanowienie nowej sieci bezprzewodowej, ale również pozwala na rozszerzenie zasięgu już istniejącej.

Podstawowe cechy:

 • Bezprzewodowy AP 300Mb/s 2T2R obsługiwane standardy b/g/n
 • Moc wyjściowa d 27dBm (ograniczenie do 20dBm w EU, 23dBm w U.S.A.)
 • Wbudowane anteny MIMO
 • 1 port 10/100 Ethernet z obsługą IEEE 802.3af PoE
 • Obsługa technologii WPS
 • 5 trybów bezprzewodowych
 • Oszczędna praca dzięki technologii Green WLAN
 • Obsluga wielu SSID, Virtaul AP, dostępu bezprzewodowego
 • Obsługa Watchdog, Izolacja Klienta oraz limitu klientów bezprzewodowych
 • Access Point wyglądający jak detekor dymu
 • AirLive N.TOP wykorzystuje wygląd detektora dymu by jak najskuteczniej wkomponować się w otoczenie, np. w hotelach, restauracjach, szpitalach itp.

 

Bezprzewodowa sieć w standardzie N 300Mb/s, do 5x lepszy zasięg!

N.TOP to pierwsze urządzenie montowane na suficie które posiada funkcje MIMO oraz antenę dalekiego zasięgu, która może osiągnąć moc wyjściową rzędu 27dBm (ograniczenie do 20dBm w UE, do 23dBm w USA). Ta kombinacja czy to urządzenie niezwykle użytecznym, dodatkowo przesyłając sygnał o prędkości 300Mb/s oraz będąc kompatybilnym wstecz ze standardami 11g/b.

Port 802.3af PoE*

Mimo niewielkich wymiarów, AirLive zdołał umieścić port Ethernet z funkcją PoE. Port ten jest w stanie przyjąć napięcie do 48 woltów, dzięki czemu możesz użyć iniektora AirLive 802.2af (POE-48PB) do zasilenia urządzenia lub wymagany jest switch z obsługą PoE..

* Opcjonalny iniektor 802.2af POE (AirLive POE-48PB) lub switch z PoE jest wymagany do instalacji PoE.

Narzędzie IP Finder
AirLive N.TOP współdziała z narzędziem AirLive IP Filter. Dzięki wykorzystaniu tego oprogramowania możesz zarządzać kamerami IP oraz N.TOP jednocześnie. Możesz odkrywać nowe kamery oraz access pointy, potem zmieniać ich IP, hasła, SSID oraz standard szyfrowania.

5 trybów bezprzewodowych

N.TOP posiada przyjazny użytkownikowi interfejs, co jest standardem w urządzeniach AirLive, dzięki czemu z łatwością zaczniesz pracę z Twoim nowym urządzeniem. Dodatkowo, urządzenie posiadazdefiniowanych 5 trybów pracy, dzięki czemu może pracować w różnym otoczeniu.

Wiele SSID, harmonogram sieci oraz technologia GREEN

AirLive N.TOP pozwala na utworzenie jednocześnie wielu SSID, dzięki czemu możesz utworzyć do 4 wirtualnych access pointów jednocześnie. Funkcja harmonogramu sieci pozwala na prekonfigurację urządzenia np. przed wyjściem z pracy czy z domu – funkcja ta pozwala na automatyzację pewnych zadań oraz na oszczędności związane z energią. Dodatkowo, N.TOP powstał w technologii GREEN, dzięki czemu zużywa o połowę mniej energii w porównaniu do konkurencyjnych access pointów.