Światłowodowy switch SNMP-24MGB Plus – najlepsze rozwiązanie dla hoteli, szpitali i biur

SNMP-24MGB to 24-portowy switch. Urządzenie może być użyte do budowy wydajnych sieci . Przełącznik może być zarządzany przez port szeregowy RS-232 za pośrednictwem bezpośredniego połączenia lub poprzez port Ethernet za pomocą interfejsu CLI lub interfejsu opartego na sieci web. Ponadto, switch wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji m.in. QoS, VLAN czy kontrola przepustowości. Wspiera dwa źródła sygnału wejściowego: 100~240VAC i -48VDC z redundancją zasilania dla aplikacji.

Specyfikacja:

  • 20 portów światłowodowych i 4 porty UTP/SFP
  • QoS
  • Wsparcie STP, RSTP i MSTP
  • Dwa źródła sygnału wejściowego
  • Interfejs web, Telnet, SSH
  • Wsparcie dla SNMP v2, v2c i v3
  • Wsparcie RMON
  • IPv4/IPv6

SNMP-24MGB-Plus-app_01

Podwójne zasilanie
Urządzenie zapewnia wsparcie dla dwóch wejść zasilania: 100~200V i 48 DC. Każde wejście zasilania jest w stanie zapewnić działanie całego urządzenia. Jeżeli jedno z nich zawiedzie, drugi zasilacz może utrzymywać switch włączony. Poniższa grafika dobrze obrazuje działanie tego mechanizmu.

SNMP-24MGB-Plus-app_02

Jakość i niezawodna wydajność
SNMP 24MGB Plus zapewnia bezpieczeństwo, wydajność, jakość obsługi i inne możliwości kontroli sieci. Ponadto SNMP24MGB Plus może pracować w temperaturach od -20 do 60 stopni Celsjusza. To dobry wybór dla przedsiębiorstw, które korzystają z połączeń światłowodowych.

QoS
Przełącznik obsługuje wsparcie aplikacji w czasie rzeczywistym na podstawie informacji pobranych z warstwy 2 do warstwy 4 jak VoIP, wideo i transmisja danych.

Kontrola dostępu dla zwiększenia bezpieczeństwa sieci 802.1x
Funkcje standardu 802.1x umożliwiają uwierzytelnianie przy każdej próbie dostępu do sieci. Zabezpieczenia portów pozwalają na ograniczenie liczby adresów MAC na port w celu kontrolowania liczby stacji roboczych . Statyczne adresy MAC mogą być definiowane dla każdego portu. Poprzez wykorzystanie obu tych funkcji można ustanowić mechanizm dostępu w oparciu o tożsamość użytkownika I maszyn.

Kompatybilność ze standardami 802.1D, 802.1w I 802.1s 
W krytycznych sytuacjach nadawanie I odbiór pakietów może być zagwarantowane dzięki współpracy z innymi standardami.

Video

Post Tagged with , ,